жіноча краса та молодість
Психологія

Як зберегти жіночу красу та молодість

Молодість – це особливий стан кожної вашої клітини, вашої свідомості, ваших бажань та думок. Цей стан ще інколи називають – молодістю душі. Та на превеликий жаль з роками ми добровільно втрачаємо ці якості, безповоротно розриваючи ланцюг життя, доводячи себе до стану згасання, так званої старості і як результат – смерть. В древніх ведичних трактатах з звідки бере свій початок вся східна медицина і філософія написано – поки ви, як і будь-яка жива істота на Землі, знаходитесь цілком у стані гармонії з собою та всесвітом – нерозривний ланцюг життя буде продовжуватися.

Щоб зберегти жіночу красу та молодість не достатньо лише бажання не старіти і не хворіти, яке притаманне практично всім, але необхідно насамперед бажання пізнавати себе, світ довкола себе. Це відкриє для вас горизонти про які ви навіть не здогадуєтесь.

Любов та повага до навколишнього світу та людей, а також любов до самого себе, до власного організму – ось головні умови, які допоможуть жінці зберегти молодість та красу на довгі роки. Гадаю ви не раз про це чули, та чи справді ви розуміли про що йдеться. Адже любов до себе, до оточуючих – це доволі узагальнене поняття яке охоплює багато речей.

Основою жіночого єства це взаємодія з навколишнім світом безпосередньо через любов. Місія, покладена на жінку, величезна, але вона настільки прекрасна, що всі труднощі тьмяніють. Якщо жінка живе в гармонії з законами природи і її життя сповнене Любов’ю, вмінням дарувати та приймати кохання, всі ваші ресурси будуть спрямовані на збереження молодості. Але як тільки жінка забуває про своє призначення, спосіб її життя набуває більш чоловічого характеру, різко запускається механізм старіння. Підсвідомо будь-яка жінка дуже добре це відчуває. Цей стан викликає у ній внутрішній дискомфорт, змінюється її поведінка. Найсумніше, що в наш час таких «жінок» можна зустріти в дуже молодому віці, оскільки неправильні установки закладені в них ще в дитинстві самими батьками. На фізіологічному рівні це відбивається у зміні роботи жіночої репродуктивної системи. Ми знаємо, що наші яєчники продукують естрогени, а це гормони які схожі на гормони надниркових залоз (кортикостероїди) – «гормони стресу». Коли більшість зусиль спрямовано рішення зовнішніх завдань і проблем, жінка цим змінює своє призначення, що призводить до емоційної перенапруги. Тоді в організмі відбувається зміни. Замість того, щоб яєчники виконували свою роботу і продукували естрогени, вони віддають весь будівельний матеріал на користь надниркових залоз. Як наслідок створюється нестача естрогену – це важливі речовини які роблять велику роботу в нашому організмі захищаючи від спазмів мозкових і коронарних судин, дають емоційну стійкість.

Тому жінці необхідно прагнути в першу чергу до творчої реалізації, а не займатись «чоловічими справами».

Чим би не займалась жінка, результатом цього має бути створення атмосфери любові, гармонії та взаєморозуміння – це суть жіночої природи і, дотримуючись цього, жінка зберігає внутрішні рівновагу та гармонію, що сприяє збереженню молодості та привабливості у будь-якому віці.

стан хребта у жінки

Не менш важливим є стан нашого хребта. Постава жінки має бути бездоганною. Місія, покладена на жінку – виношування дитини, а це вимагає від жінки здорової спини, міцних суглобів та зв’язок. Тому фізичні вправи необхідні як для красивої постави, так і здоров’я. Турбота про своє здоров’я для жінки потрібна з самого дитинства. Для того щоб розуміти яку важливу роль несе стан вашої спини, варто нагадати, що грудний відділ хребта пов’язаний з роботою серця і легень, шийний відділ – відповідає за мозковий кровообіг, крижовий за кровообіг у малому тазі. Тобто будь-яке порушення у хребті тягне за собою неполадки з органами. Тому якщо ви дотримуватиметеся правила завжди приділяти увагу фізичним вправам ви не тільки матимете красиву поставу, але й виглядатимете молодо та граційно. При малорухливому способі життя запускаються метаболічні процеси старіння організму, білковий обмін із творчого режиму переходить у руйнівний: м’язи починають «запливати» жировим і сполучним прошарком, ушкоджуючи не тільки м’язову тканину, але й еластин, а це своєрідний каркас, що робить нашу шкіру пружною.

раціон харчування

Наступне, на що варто звернути увагу – це свій раціон. Сучасні медичні дослідження показують, що пусковим механізмом до запуску процесу старіння є вільні радикали, точніше їхнє скупчення в нашому організмі. Їхня руйнівна дія викликає зміни у всіх тканинах організму: м’язової, нервової, кісткової і т. д. А накопичення відбувається за умови вживання «некорисної» їжі. Якщо у вашому щоденному раціоні є напівфабрикати, консервовані та рафіновані продукти, барвники, підсилювачі смаку, кондитерські жири та будь які синтетичні добавки – старість не за горами. Тому харчування, а саме здорове харчування здатне запустити механізм зв’язування вільних радикалів та зупиняти їхню руйнівну діяльність. Серед таких продуктів важливе місце займають насичені жирні кислоти омега-3, вітаміни Е, А, С, що містяться в натуральних продуктах. Тому корисна їжа – це наш антиоксидантний захист!

І ще важливий момент, навчитеся регулярно проводити очищення вашого організму, або влаштовувати так звані розвантажувальні дні. Способів та методів можна знайти достатньо. Вибирайте для цього простий, м’який за дією на організм спосіб і дотримуватися для себе цього правила регулярно. В результаті ви самі відчуєте, наскільки це потрібна процедура, а згодом ваш організм сам підказуватиме, коли її проводити.

Рекомендації щодо очищення організму:

– бажано проводити таку процедуру на спадному місяці;

– виключіть у дні голодування будь які фізичні навантаження, як фізичні, так і психоемоційні;

– не вживайте каву, алкоголь та не куріть;

– Оскільки будь-яка чистка це тимчасове ослаблення імунітету, після 1-2 днів вживайте легку їжу;

– Не зайвим буде попрактикуватись у дихальних вправах, навіть якщо раніше ви цього не робили (це допоможе особливо тим, хто погано переносить голодування).

дихальні вправи

Єдине, на що варто звернути увагу, що очищення організму голодуванням не кожному підходить. Якщо ваш конституційний тип тілобудови худощавий  і ви помічаєте значну емоційність характеру, вам голодування швидше за все не підходить. Оскільки голодування посилює емоційну нестабільність для таких людей голодування може привести до виснаження організму, що вкрай не бажано. Вам голодування може призначити лише лікар. Проведіть очищення організму іншими методами (массажі, прийом настоїв, дієта). І обов’язково відпочивати!

Здавалося б, що нового? Правильно харчуйся, займайся фізичними вправами, не нервуй і будеш молодою та здоровою – правда? Саме так, прості всім відомі правила, якими ми нехтуємо, шукаючи пігулку молодості. А ви спробуйте хоча б заради експерименту, дозвольте собі прожити хоча б один місяць, не забуваючи, що ви жінка – джерело кохання. Спробуйте жити і ділитись з любов’ю з іншими. Полюбіть себе і ви побачите цю любов в інших людях. Харчуйтесь простою «живою» їжею без кулінарних витонченостей. Подбайте про своє фізичне тіло, знайдіть час для відпочинку та позитивних емоцій. Ну що, може варто перевірити 🙂

One Comment

  • Соломія

    Любити себе треба тоді відчуваєш себе жінкою, хоча в наших умовах не завжди це доступно, особливо коли працюєш зранку до вечора

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *