Для чого нам позитивні емоції
Отримуйте позитивні емоції так часто, як можете. Попри те, що наш ритм життя змушує нас бути в тонусі, це не завжди сприяє позитивному настрою, тому нам дуже важливо «перемикатись», адже якщо ви хочете бути здоровими, має бути врівноваженим: робота — відпочинок, напруження — розслаблення, сон — активність і так далі. Тоді ви з легкістю будете як розв’язувати поточні задачі, так і насолоджуватись відпочинком. Якщо робота сама нас знаходить, то з відпочинком дещо складніше. Ми помилково вважаємо, що активна робота врівноважується пасивністю — сном, їжею, телебаченням. Та це не зовсім так. Нашому розуму, психіці необхідне перезавантаження, яке досягається отриманням позитивних емоцій. Де їх можна почерпнути і як ми можемо себе надихнути, залежить лише від вас.
Зима — чудова пора року, коли все довкола притрушено снігом: — дерева, будівлі, дороги виглядають начебто прикрашеними, а ввечері, коли вмикають ліхтарі, довкілля набуває казковості та таємничості. А коли у світлі ліхтарів спостерігаєш, як падає сніг, поринаєш у якусь ностальгію. Та коли потрапляєш до менш урбанізованого місця, приміром, до лісу — зимова атмосфера ще більше зачаровує. Спокій та магія природи здатні проникнути в душу кожного і змусити хоча б на мить повірити у казку.
Зима — пора відпочинку, спокою, зважених рішень і планувань на майбутнє. Та попри це не варто впадати в меланхолію. Намагайтеся заповнити свій час позитивними переживаннями, відкриттям чогось нового, а кращим буде дозволити собі відчути та пережити емоції з дитинства. Це дасть змогу не лише гарно провести час, а й отримати користь, адже у такі моменти наша психіка немов перезавантажується, і як комп’ютер відформатовує та структурує наші думки.
Де знайти позитивні емоції
Зима та зимові свята є чудовою нагодою для цього. Можна відвідати льодову ковзанку з друзями чи дітьми. Коли ви пам’ятаєте себе на ковзанах? Можна піти до кінотеатру, а потім випити гарячого чаю з корицею у затишній кав’ярні та поділитися враженнями. А комусь до вподоби буде залишитися вдома і врешті-решт приділити час улюбленій справі: почитати, зв’язати нарешті светр чи вишити сорочку, а хтось, можливо, спробує себе у малюванні, бо фарби лежать вже понад рік. Як одна знайома, якій подарували картину для розфарбовування за вже визначеними номерами кольорів (думаю, ви розумієте, про що йдеться), і вона так захопилася, що потім зізналася, що прожила не один десяток років і не розуміла, що таке хобі чи будь-яке захоплення, бо вважала це пустою витратою часу, а тепер, як вона зізналася, «малювання стало моїм світом спокою і маленького щастя».
Неважливо, що ви будете робити, головне, щоб вас наповнювали позитивні емоції та радість.

Спробуйте взимку не прошмигнути повз зиму, а насолодитися кожним її моментом. Заповніть свій час, думки речами, які вам приносять радість або зацікавленість. Дозвольте собі, не лінуйтеся, спробувати щось нове, отримайте новий досвід — це обов’язково наповнить вас позитивом, а можливо, змінить погляди на деякі речі у вашому житті.
2 коментарі
Oksana
Кращий відпочинок взимку – це гори, лижі, Карпати чи десь інде де є гори. Там заряджаєшся позитивом на цілу зиму, і самопочуття в норму приходить і виглядаєш краще:)
Люда
Згідна з вами на всі 100%!